Biochemijos bakalauro ir magistro studijų programų baigiamųjų darbų gynimai

2016 m. birželio 7-9 d. 9:00 VU Jungtinio gyvybės mokslų centro R102 auditorijoje vyks Biochemijos bakalauro studijų programos baigiamųjų darbų gynimai. Baigiamųjų darbų temų sąrašas 2016 m. birželio 13 d. 9:00 VU Jungtinio gyvybės mokslų centro R102 auditorijoje vyks Biochemijos magistro studijų programos baigiamųjų darbų gynimai. Baigiamųjų darbų temų sąrašas Kviečiame dalyvauti!

Skaityti toliau

Molekulinės biologijos bakalauro studijų programos baigiamųjų darbų gynimai

2016 m. birželio 6-7 d. 9:00 VU Jungtinio gyvybės mokslų centro R101 auditorijoje vyks Molekulinės biologijos bakalauro studijų programos baigiamųjų darbų gynimai. Baigiamųjų darbų temų sąrašas Kviečiame dalyvauti!

Prof. Nomedos Kuisienės seminaras

GMF Mikrobiologijos ir biotechnologijos katedros prof. Nomeda KUISIENĖ kovo 16 d. pristatys seminarą tema: „Mikroorganizmai iš ekstremalios aplinkos: įvairovės ir aktyvumo tyrimai“. Pradžia: 10:00 val. Vieta: R301 a. Kviečiame dalyvauti!

Dr. Veronikos Borutinskaitės seminaras

Kovo 2 d., trečiadienį, 10:00, JGMC R301 auditorijoje vyks dr. Veronikos Borutinskaitės(VU Biochemijos institutas, Ląstelės molekulinės biologijos skyrius) seminaras tema: „Histonų deacetilazių slopiklio BML-210 poveikio tyrimai žmogaus leukemijų terapinėms galimybėms“. Kviečiame dalyvauti!

Gražių švenčių!