Lietuvos jaunųjų mokslininkų sąjunga organizuoja geriausių magistro darbų konkursą

Lietuvos jaunųjų mokslininkų sąjungos (LJMS) iniciatyva jau penkti metai iš eilės bus išrinkti ir apdovanoti geriausių per šiuos metus apgintų magistro darbų autoriai. Pretendentus LJMS apdovanojimams už geriausius 2013 metų magistro darbus galima siūlyti nuo birželio 1 d., o laimėtojai bus pagerbti spalio mėn. istorinėje Lietuvos Respublikos prezidentūroje Kaune.

LJMS pirmininko Ramojaus Reimerio nuomone konkursas yra svarbus ne tik jauniesiems tyrėjams – jis svarbus visai Lietuvos mokslo ir studijų sistemai, nes dažnai pamirštama kalbėti apie magistrantūros studijų kokybę, kurių metu studentai turėtų išmokti savarankiškų mokslinių tyrimų gebėjimų. Jei nuolatos diskutuojame apie doktorantūros studijų rezultatus, turėtumėm nepamiršti ir pagrindą suteikiančių magistrantūros studijų.

Apdovanojimai

Konkurso metu bus išrinkti šeši geriausi magistro darbai iš fizinių, technologijos, biomedicinos, humanitarinių, socialinių ir žemės ūkio mokslų sričių. Darbus vertins Lietuvos mokslo daktarai, atsižvelgdami į tokius kriterijus kaip mokslinių tyrimų svarba ir vertė, išsami ir tikslinga literatūros apžvalga, tyrimų rezultatų kokybė ir išvadų pagrįstumas, darbo originalumas ir kt.

Kandidatus geriausių magistro baigiamųjų darbų apdovanojimams laimėti gali siūlyti Lietuvoje veikiančių aukštųjų mokyklų fakultetų dekanai, nepriklausomai nuo to, kokioje Lietuvos ar užsienio institucijoje jie buvo apginti.

Darbus galima siūlyti iki liepos 12 dienos pildant siūlymo formą internete adresu http://ljms.lt/MBDkonkursas.

Fakultetai gali siūlyti po vieną sutinkantį dalyvauti konkurse kandidatą, apgynusį magistro baigiamąjį darbą 2013 metais.

Kontaktinis asmuo

Dr. Diana Meilutytė-Barauskienė
Tel.  +370 600 03537