Lietuvos mokslo taryba kviečia į konferenciją „Mokslo tarptautiškumas Lietuvos mokslo kokybei gerinti“

Lietuvos mokslo taryba rengia konferenciją „Mokslo tarptautiškumas Lietuvos mokslo kokybei gerinti“.

Konferencijoje dalyvaus šalies mokslo politiką įgyvendinančių institucijų vadovai ir atstovai, užsienyje dirbantys Lietuvos mokslininkai, Lietuvos mokslo bendruomenė.

Pranešimus apie galimybes stiprinti mokslo kokybę skaitys Lietuvos mokslo tarybos pirmininkas prof. Dainius H. Pauža, LR ūkio viceministras Marius Skarupskas, LR švietimo ir mokslo viceministras dr. Rimantas Vaitkus, Mokslo ir studijų stebėsenos ir analizės centro (MOSTA) ir Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA) vadovai, užsienio universitetuose dirbantys mokslininkai prof. Feliksas Bukauskas (Alberto Einšteino medicinos koledžas, Jungtinės Amerikos Valstijos), dr. Darius Čeburnis (Nacionalinis Airijos Golvėjaus universitetas, Airija), dr. Ainius Lašas (Bato (Batho) universitetas, Jungtinė Karalystė) ir prof. Liudvika Leišytė (Dortmundo technikos universitetas, Vokietija).

Išsakytos mintys apie mokslo tarptautiškumą, jo skatinimo priemones bus apibendrintos konferencijos pabaigoje vyksiančioje apskritojo stalo diskusijoje, kurioje dalyvaus mokslo politiką formuojančių ir įgyvendinančių institucijų atstovai.

Konferencija vyks lapkričio 3 d. Lietuvos mokslo taryboje (Gedimino pr. 3, Vilnius). Konferencijos programa.

Maloniai prašome iš anksto registruotis elektroninėje sistemoje iki spalio 26 d. įskaitytinai.